Вітаємо!

Ласкаво просимо в організацію, яка створює найкрутіші подій для дітей!

Дізнатися більше

Трохи історії, або з чого все почалося :)

Почнемо з історії

Mystery Play створили унікальний для України формат розваг — гра з зануренням — симбіоз імерсійної постановки, квесту та шоу.

Унікальність і неповторність

Наша дружна команда Mystery Play, уже багато років успішно займається організацією різних форматів заходів - корпоративи, тімбілдінги, Дні народження, вечірки та інші свята. Ми робимо це в своєму, абсолютно унікальному й неповторному для України форматі — з повним зануренням в сюжет фільму, історії та навіть епохи! У нашому арсеналі присутні сценарії легендарних фільмів та оригінальних історій — ”Futurism” , “Секретні Матеріали”, “Шерлок Холмс”, ”Мулен Руж” та інші.

Все реально

Так в чому ж полягає занурення й унікальність? Ми підібрали ідеальні локації під кожен сюжет, а ті, що не знайшли - створили самі, використавши тонни декорацій, обладнання та спецефектів. До шоу-ігор залучені десятки акторів, яких важко відрізнити від справжніх героїв історії. Сюжет починає розгортатися навколо Вас – театральна постановка, атмосфера, перформанс, елементи квесту та шоу повністю стирають грань між реальністю та грою, і Ви опинитеся всередині історії.

«Хочеш дізнатися правду про свій продукт? Дай його дітям ... »

Більша частина нашої роботи була зосереджена на дорослу аудиторію, тому вона відточена до найменших нюансів. Ми вирішили рухатися далі й підкорити найвибагливішу публіку - дітей! Наша креативна команда розробила нові сценарії для дітей та підлітків різного віку. Перше що ми почули буквально відразу після початку гри, було - «Вау, круто!». І, знаєте, це «Вау, круто!», переслідувало нас під час кожного заходу який був проведений для дітей. Ось так і з'явився окремий напрямок у створенні свят, Mystery Play KIDS - це організація найкрутіших подій для дітей!

Mystery Play KIDS це злиття декількох жанрів, зібраних для того, щоб діти замінили пасивний перегляд на активну взаємодію з сюжетом, акторами та іншими гравцями.

Ваших дітей зустрінуть десятки акторів, з якими потрібно буде взаємодіяти. Маленькі учасники потраплять в ту епоху або сюжет фільму, казки, де вони мають змогу пережити абсолютно нові емоції. У наших сценаріях воєдино зливаються театральний перформанс, шоу, захоплююча історія та квест.

Для того, щоб пройти за заданим сценарієм, вам треба буде розв'язати ряд загадок і дійти до фіналу.

Чому саме сценарії Mystery Play KIDS:

  • 01Це не просто квест-гра — це цілий сюжет, потрапляючи в який діти стають його безпосередніми героями;
  • 02Ми знаходимо підхід до найвибагливіших клієнтів;
  • 03Освіта та мораль — наші сюжети, покликані в першу чергу навчити дітей чогось доброго і нового, звичайно ж, в ігровій формі;
  • 04Справжні актори (ми не використовуємо аніматорів і звичні гри);
  • 05Унікальний та ексклюзивний формат в Україні;
  • 06Врешті-решт — це дуже-дуже весело.
  • 07І так, ми можемо реалізувати, буквально, все!

Що ми любимо найбільше?

Мультфільми (тільки круті)

Теплий лимонад

Організовувати круті заходи

Печеньки

Наші круті друзі

І ми їх дуже любимо