На головну

Святкування випускного

Замовити

Ідеї для святкування випускного

Це дивовижне свято поєднує в собі багато всього – і урочистий формат, зворушливі моменти та, звичайно, приголомшливу вечірку. З урахуванням того, що випускний є важливою подією для величезної аудиторії – діти, вчителі, батьки та родичі, програма свята повинна бути цікавою для кожного. Основна ідея успішного проведення випускного – ідеальне поєднання урочистостей та сентиментальної частини з інтерактивною програмою та вечіркою на завершення. Хочете дізнатися про наші унікальні формати та свіжі ідеї для святкування випускного – залиште свої контакти, і наш фахівець з Вами зв'яжеться.

Організація випускного

Випускний. А чи пам'ятаєте Ви свій випускний ? Емоції, які відчували при підготовці та на самому святі? Це ж незабутня подія для кожного підлітка! Святкування випускного – це як посвята в доросле життя, як «кінець епохи» і як старт прекрасного майбутнього. Організація випускного – це дуже важливий процес, в якому кожна дрібниця важлива, і є безліч нюансів, які потребують індивідуальних підходів. Саме тому наша команда професіоналів відточила всі необхідні навички, пропрацювала всі деталі й створила варіанти святкування випускного в різних форматах, за єдиної умови – це яскрава подія для кожного випускника, що запам'ятається на все життя!

Організація випускного

У нашому арсеналі є варіанти організації випускних вечорів для різних вікових груп: для старшокласників – 11-х класів, випускників середньої та молодшої школи – 9-х класів, 4-х класів і, звичайно, дитячого садка. Проведення випускного – питання індивідуальне, тому зазвичай ми створюємо новий сценарій або адаптуємо вже наявний, виходячи з переваг і побажань.

Місця для святкування випускного

Наша команда у всеозброєнні та готова організувати як випускний “під ключ”, так і лише частину програми свята. Ми організували величезну кількість заходів абсолютно різних форматів, тому точно знаємо де найкращі місця для святкування випускного в Києві та за його межами. Ми знаємо як зробити Ваше свято незабутнім, тому, що воно буде на ідеальній локації, з найкращим кейтерингом, з яскравим ведучим, з професійними фотографами та відеографами (операторами), з виступом улюблених артистів і, просто, з усім тим, що зробить Вашу подію найфеєричнішою! Довірте Mystery Play KIDS організацію цього важливого дня, і він гарантовано запам'ятається на все життя!

Ваш індивідуальний сценарій

Школа Супергероїв Нової Ери

Шерлок Холмс

Навколо Світу за 90 хвилин

Гаррі Поттер

Космічна Одіссея

Розслідування FBI

Школа виживання Беара Гріллса

Замовити подія

Залиште свої контактні дані для замовлення


Дякую!

Ми отримали ваше замовлення і зв'яжемося з вами найближчим часом