На головну

Новий рік для дітей

Замовити

Новий рік для дитини – це, можливо, найочікуваніше, загадкове та чарівне свято! Адже саме в Новий рік трапляються дива, а всі бажання здійснюються. Організація новорічного свята для дітей – це для нашої команди завжди довгоочікувана подія, адже в цей період ми відчуваємо себе справжніми чарівниками, які готові втілити казку в реальність для кожної дитини.

Сценарій до Нового року для дітей

Сценарій до Нового року для дітей обов'язково повинен бути чарівною історією, саме тому в нашому арсеналі безліч сюжетів за мотивами популярних та улюблених казок, мультфільмів та фільмів. Команда Mystery Play KIDS готова довести Вам, що новорічне свято для дитини це не тільки Дідусь Мороз та Снігуронька, а й улюблені герої казок і мультфільмів. Діти з особливим захопленням зустрічають персонажів із найпопулярніших історій, більш відкриті до них і, з задоволенням, взаємодіють та беруть участь разом у всіх активностях.

Конкурси для дітей на Новий рік

Конкурси для дітей на Новий рік – це відмінна можливість проявити таланти дітей і нагородити їх призами та подарунками. Активні конкурси стануть прекрасним доповненням загальної програми свята. Ми розробили безліч концепцій новорічних активностей і точно знаємо як здивувати та порадувати Ваших дітей.

Організація новорічних свят

Інтерактив для дітей на Новий рік від нашої команди, неодмінно стане незабутньою історією-пригодою, з яскравими емоціями та новими враженнями. За форматом це може бути новорічна вистава-перформанс для дітей, а може й захоплююча гра разом з батьками. Квест для дітей на Новий рік — це особливий вид інтерактиву, адже в іграх Mystery Play KIDS зібрані театральний перформанс, шоу, захоплива історія та квест, а різноманітність сюжетів точно Вас порадує. Організація новорічних свят для дітей — це наша улюблена пора, приховувати не будемо. Команда Mystery Play KIDS в курсі всіх дитячих новинок і трендів, ну і, звичайно, в нашому каталозі завжди є класичні тематики, тому досить «гуглити» заїжджені сценарії в інтернеті — зверніться до професіоналів!

Ігри для дітей на Новий рік

Що може бути краще ігор на Новий рік? Відповідь – гра з занурення від Mystery Play KIDS! Це новий формат активностей для дітей та підлітків, мета якого відкрити щось нове. Альтернативний напрямок розваг, в якому ми замінили пасивний перегляд на активну взаємодію з сюжетом, акторами та іншими гравцями.

Ваш індивідуальний сценарій

Школа Супергероїв Нової Ери

Шерлок Холмс

Навколо Світу за 90 хвилин

Гаррі Поттер

Космічна Одіссея

Розслідування FBI

Школа виживання Беара Гріллса

Замовити подія

Залиште свої контактні дані для замовлення


Дякую!

Ми отримали ваше замовлення і зв'яжемося з вами найближчим часом