На головну

Святкування останнього дзвоника

Замовити

Ідеї для свята останнього дзвоника

Що необхідно для святкування? По-перше – треба визначитися з форматом і кількістю учасників. Можна організувати свято лише для дітей, а можна зробити й спільне, разом з батьками, свято. Адже це особливий день не тільки для школяра, а й для всієї родини. Якщо батьки забажають, їх також можна зробити активними учасниками заходу, щоб вони отримали максимум емоцій зі своїми дітьми та стали ще ближче один одному.

Якщо ви обрали формат святкування разом (діти з батьками), ми розробимо таку гру, де можна буде брати участь усім, адже команда Mystery Play KIDS створює тімбілдінги для багатьох великих компаній. Ми знаємо як розважити не тільки вашу дитину, а й вас. Якщо такого бажання немає, то на локації можна зробити зонування і продумати різні активності як для батьків, так і для дітей. Щоб зробити свято яскравим і повним емоцій варто додати йому особливого колориту. У нашому арсеналі вже є готові сценарії, які зможуть повністю забезпечити активності на весь день і, крім розваг, принести юним учасникам ще й корисні навички. Також є варіант написання індивідуального сценарію й створення його на основі головних бажань дітей та батьків.

Локації та формати для ідеального свята

Один із найважливіших моментів для організації ідеального свята останнього дзвоника — це завчасний вибір локації, від якого безпосередньо залежить формат і всі активності. Погода в цю пору року, зазвичай, прекрасна, тому святкувати на свіжому повітрі – чудова ідея. Добре для такого формату підійдуть заміські комплекси та ресторани. Як правило, у них є територія на природі, де можна організувати активності, стаціонарна кухня, яка всіх нагодує та альтанки або приміщення, де можна сховатися, якщо раптом піде дощ. Якщо ви обрали локацію святкування останнього дзвоника в місті, Вам відмінно підійде квест містом, який призначений як для святкування з батьками, так і тільки для дітей. Ви відправляєтесь в цікаву подорож абсолютно новими місцями і відкриєте для себе рідне місто з абсолютно іншого боку. Команда-переможець отримує приз, тому важливо поспішати пройти всі завдання правильно та вчасно дістатися фінального місця, де буде чекати накритий стіл, приємна музика й церемонія нагородження переможців.

Свято останнього дзвоника

Для кожної дитини свято останнього дзвоника — важлива подія підведення підсумків навчального року і, звичайно, початок довгоочікуваних канікул, відпочинку та подорожей. Багато батьків замислюються, як зробити це свято для дитини незабутнім і не банальним. Згадаймо те, що відразу після лінійки розходитися зовсім не хочеться. Діти не хочуть просто так відразу розлучатися зі своїми друзями-однокласниками, а батьками ще не говорено-переговорено вдосталь. Аж тут, на допомогу, приходимо ми — команда Mystery Play KIDS, з величезною кількістю ідей організації найочікуванішого свята всіх школярів – останнього дзвоника!

Зйомки кліпу

  • Ще один цікавий формат, який точно запам'ятається надовго — зйомки кліпу.
  • Спеціально для вашого класу, за допомогою батьків, вчителів і юних учасників, пишеться пісня, виконується професійними вокалістами та записується в студії звукозапису.
  • В день, коли розпочнуть знімати кліп, між учасниками розподіляються ролі, всі проходять підготовку у хореографів, підбирають образ у стилістів-візажистів, виставляються спецефекти, а коли все готово – "Камера, мотор, почали!"
  • На пам'ять ви отримуєте не тільки яскраві емоції, а й відеоролик з Вашим індивідуальним кліпом.

    І це тільки деякі варіанти сценаріїв які компанія Mystery Play KIDS із задоволенням організує для вас, тому, якщо ви хочете нестандартно і незабутньо відсвяткувати останній дзвоник, – Вам до нас ☺

Ваш індивідуальний сценарій

Школа Супергероїв Нової Ери

Шерлок Холмс

Навколо Світу за 90 хвилин

Гаррі Поттер

Космічна Одіссея

Розслідування FBI

Школа виживання Беара Гріллса

Замовити подія

Залиште свої контактні дані для замовлення


Дякую!

Ми отримали ваше замовлення і зв'яжемося з вами найближчим часом