На головну

Святкування 1 вересня

Замовити

Перший день осені

Свято 1-го вересня – це довгоочікуваний перший день осені, день, коли після довгих літніх канікул зустрічаєшся зі своїми друзями – однокласниками, щоб разом увірватися в новий навчальний рік! Рік, який буде наповнений новими відкриттями, знаннями, активностями та досвідом.

Першого вересня ми пропонуємо не згадувати безтурботні літні дні, а продовжити літо ще на цілу добу, адже – "як навчальний рік почнеш, так його і проведеш". Тому, пропонуємо відкласти ще на деякий час свої нові зошити, книги та інше шкільне приладдя, і дозволити команді Mystery Play KIDS довести, що 1 вересня можна провести весело та драйвово!

Перший раз у перший клас

День знань – це найбільш довгоочікуваний день для всіх, хто вперше переступить шкільний поріг. Важливий він не тільки для першокласників, а й для їхніх батьків, адже всі мами й тата хочуть, щоб їх чадо почувало себе комфортно в оточенні нових людей. Перед нами стоїть складне завдання – прищепити дитині бажання ходити в школу, як на свято, тому оригінальне святкування 1-го вересня стане відмінним фундаментом для цього. Ми хочемо запропонувати Вам кілька, дійсно неординарних та веселих сюжетів до Дня знань і, повірте, Ваш першокласник (-ця) будуть в повному захваті! Зробіть свято першого дзвоника для своєї дитини незабутнім – довірте це компанії Mystery Play KIDS!

Свято першого дзвоника для старшокласників

Перше вересня – це важливий день для кожного учня, а особливо для старшокласника. Якщо більша частина учнів збирається після літніх канікул на черговий навчальний рік, то їм, випускникам, найскладніше, оскільки це їх останній "перший дзвоник" у стінах рідної школи. Тому, кому, як не їм, точно треба, щоб цей день пройшов незабутньо. Попереду довгі дні навчання, підготовки до випускних і, найважливіше, вступних іспитів, а часу на розваги залишається не так вже й багато. Тому ми поставили перед собою мету – зробити все можливе для того, щоб хлопці та дівчата запам'ятали цей День знань як щось незвичайне, радісне та захоплююче.

Важливий день

  • Проведення свята 1-го вересня - зворушлива, урочиста та радісна подія для всіх, і ми знаємо як зробити його яскравим і незабутнім!
  • Шкільна пора для кожного, незалежно від віку, залишається прекрасною та цінною миттю, яку ми зберігаємо в пам'яті все життя.
  • Саме тому дуже важливо, щоб головне свято знань було супроводжене для кожного учня найбільш зворушливими, дещо бентежними, але, загалом, теплими емоціями.

Ваш індивідуальний сценарій

Школа Супергероїв Нової Ери

Шерлок Холмс

Навколо Світу за 90 хвилин

Гаррі Поттер

Космічна Одіссея

Розслідування FBI

Школа виживання Беара Гріллса

Замовити подія

Залиште свої контактні дані для замовлення


Дякую!

Ми отримали ваше замовлення і зв'яжемося з вами найближчим часом