Найкрутіші дитячі свята

Створимо незабутні пригоди для Ваших дітей!

Наші сценарії

Історія починає розгортатися навколо юних учасників – театральна постановка-перформанс, передає атмосферу тієї епохи, місця і сюжету, де відбувається дійство, а професійні актори допомагають дітям стати героями цієї історії!

Космічна Одіссея

Час гри: 60-90 хв

Вік дітей: 6-10 років


Порушено космічну рівновагу. Всі планети зійшли зі своїх орбіт, і тепер світ може зникнути.
Хранителі Вічності прилетіли на Землю, щоб просити допомоги у хоробрих жителів планети. Перед учасниками та хранителями відкривається нова пригода — переміщення планетами нашої Сонячної системи, але при цьому дуже важливо зберегти таємність місії.

Гаррі Поттер

Час гри: 80-120 хв

Вік дітей: 6-12 років

Кількість дітей: 10-60


Ні для кого не секрет що Гоґвардс є найкращою школою магії у Великобританії та Ірландії. Стати учнем школи чародійства мріє кожна дитина, яка досягла 11 років і володіє магічними здібностями. На церемонії початку навчання, розподільний капелюх, що належав Ґодрику Ґрифіндору, визначить на який з факультетів відправиться юний чарівник — Ґрифіндор, Гафелпаф, Когтевран або ж Слизерин.

Wild West

Час гри: 60-120 хв

Вік дітей: 6-16 років

Кількість дітей: 10-100


Після довгої та виснажливої війни за території, між ковбоями та індіанцями встановлюється перемир’я. Губернатор, нарешті, зміг домовитися з вождем і з цього приводу в місті оголошено свято. Ковбої веселяться та стріляють в повітря, індіанці танцюють ритуальні танці на чолі з шаманом.

ЛУСКУНЧИК

Час гри: 70 - 90 хв

Вік дітей: 5 - 12 років


З перших секунд вистави гості переносяться в казку, де стають частиною історії, з можливістю впливати на сюжет.
Дійство починається з театрального перформансу — розігрується зав’язка сюжету між Лускунчиком, Мишачим королем і Марі.

Школа Супергероїв Нової Ери

Час гри: 90 хв

Вік дітей: 4-8 років

Кількість дітей: до 12


Нам зовсім не важливо ким ти був до сьогодні. Важливо виконати основне героїчне завдання, отримати яке можна лише прибувши в секретне місце, тим самим довівши свою відданість супергероям.

Шерлок Холмс

Час гри: 90-120 хв

Вік дітей: 11-16 років

Кількість дітей: 10-50


Новою справою Шерлока Холмса і доктора Ватсона стає загадка крадіжки сімейних коштовностей. Найскладнішим в даній справі є не лише пошук злодія, а й збереження секретів королівської сім’ї. Юні учасники гри стануть великими детективами вікторіанської епохи.

Навколо Світу за 90 хвилин

Час гри: 60-90 хв

Вік дітей: 6-12 років

Кількість дітей: 6-60


Великий дослідник і мандрівник Майкрафт Сміт знаходиться за декілька кроків від найбільшого відкриття! Він об’їхав всю земну кулю, вивчав культуру, звичаї та побут різних народів світу, бачив і бився з неймовірними монстрами, його переслідували бандити, практично на кожному кроці його чекала небезпека. І знаходячись майже за крок до свого відкриття, Майкрафт Сміт помітив зникнення головного елементу головоломки.

Розслідування FBI

Час гри: 90-120 хв

Вік дітей: 8-16 років

Кількість дітей: 10-100


Найгучніший злочин! Було пограбовано сховище антикварних речей . Відомо, що злочинці проникли в сховище, в осередках якого зберігалися рідкісні екземпляри творів мистецтва, через підземний хід. Але з поміж усіх цінностей зникла лише одна статуетка. І найцікавіше – що ні камери спостереження, ні система охорони пошкоджені не були.

Школа виживання Беара Гріллса

Час гри: 90-120 хв

Вік дітей: 12-16 років


Колишній солдат британського загону спецпризначенців SAS, а нині – фахівець з виживання Беар Гріллс, знає як поводитися в екстремальних ситуаціях. Він може вижити в будь-якій негоді, маючи при собі тільки ніж, флягу з водою і кремінь. Нещодавно Беар вирішив відкрити “Школу виживання” і поділитися отриманими знаннями і навичками.

Pool Party

Час гри: 90-120 хв

Вік дітей: 11-16 років

Кількість дітей: 30-300


Водний парк атракціонів приїжджає прямо до вас на вечірку? Ні, це не з області фантастики! Це реальність!
«Леді та джентльмени, приготуйтеся! З гордістю представляємо вам єдиний та унікальний парк атракціонів на планеті Земля! Тут є все, щоб перевірити себе, розворушити свій мозок, створити непереможну команду рятувальників на воді і знайти ключ до вирішення всіх на світі питань!»

FUTURISM

Час: 90 хв

Розподіл між трьома кланами: вчені, капіталісти і антиглобалісти

Вік: Від 14 років


КіноКвест

Кількість дітей в команді: 4-6

Час: 120 хвилин


У нас є все для організації свята

Сценарії

У наших сценаріях воєдино переплітаються театральний перформанс, шоу, захоплююча історія і квест.

Актори

Наші актори - це не просто професійні аніматори, а ще й діячі театру і кіно, які знають як знайти підхід до кожної дитини.

Локації

У нас є свої стилізовані локації з тоннами декорацій і обладнання, що адаптуються під різні сценарії.

Додаткові послуги

Організуємо все необхідне для створення яскравої події і зробимо свято незабутнім!

Ми в Instagram

Ви завжди можете слідкувати за актуальними фотографіями в нашому Instagram

Відкрити профіль
Відкрити профіль

Mystery Play Kids

Mystery Play KIDS – це унікальний проєкт для дітей та підлітків, новий альтернативний формат розваг – ігри з зануренням! Формат наших концепцій – це створення цілої історії, в яку потрапляють діти з перших секунд уявлення.

Наші сценарії – це злиття кількох жанрів (театральний перформанс, захоплююча історія-пригода і квест), зібраних для того, щоб діти замінили пасивний перегляд на активну взаємодію з сюжетом, акторами та іншими гравцями.

Наші ігри розвивають критичне та логічне мислення, покращують всі навички сприйняття і розуміння своїх емоцій і групи, вчать роботі в команді, підтримки інших, дають можливість проявити свої якості, ну і, звичайно, розваги – бавитися, гратися і веселитися!

Про нас говорять

Наташа Калініна, організатор сімейного фестивалю "Мамаслет".

мама Микити (6 років)

Прямо дуже захоплююче дійство для дітей. Прокачування розуму, тренування лідерських якостей, проба роботи в команді. Чудові актори, багатогранні, веселі, активні, захопливі.

Анна Голденберг

мама Маші (11 років)

Дочка в захваті! Цікавий і веселий квест, який відразу захопив увагу дитини. Мені, як мамі сподобалося, що він так само пізнавальний. Костюми, елементи традицій різних країн і музика! Актори просто молодці! Дуже професійно знаходили підхід до дітей. Атмосфера доброзичлива і розслаблена. Особливо сподобався французький мім.) Чекаємо нових дитячих сценаріїв.

Дар’я Лебідь

менеджер івент-агентства

Mystery Play - команда молодих, талановитих хлопців та дівчат, які на 100% знають свою справу. Завжди індивідуальний підхід, опрацювання всіх деталей, згідно поставленому завданню, працювати з ними одне задоволення!

Дізнатися вартість

Питання 1 / 5

Скільки років вашій дитині?

Яке свято Ви хочете організувати?

Кількість учасників?

Місцезнаходження?Контакти

Номер

+38 (093) 223 46 62

Пошта

info@mysteryplay.ua

Адреса

м. Київ, вул. Магнітогорська, 1А

Графік роботи

ПН - ПТ с 10:00 до 18:00

Свята для будь-якого віку

Плануєте важливу подію для Вашої дитини? Ласкаво просимо в організацію яка створює найкрутіші дитячі свята! У нас є 1 000 000 ідей, форматів і концепцій, які точно зможуть здивувати Вас і порадувати Ваших дітей. І так, ми можемо реалізувати, буквально, все! Mystery Play KIDS – організація дитячих свят для будь-якого віку в новому унікальному форматі! Ми створили альтернативний формат розваг, в якому діти не просто спостерігають за тим, що відбувається, а беруть участь і впливають на хід події.

Новини

Підпишіться на нашу розсилку, щоб бути в курсі подій!

Дякую!

Ми отримали ваше замовлення і зв'яжемося з вами найближчим часом