На головну

Організація дитячих зон

Замовити

Як зайняти дитину, поки батьки на заході

У нас є 1 000 000 ідей, форматів і концепцій, які точно зможуть з користю розважити Ваших дітей на будь-якому заході, адже наші сюжети та сценарії повністю адаптуються під будь-який формат події.

У нашому арсеналі є розваги для будь-якого віку — від тематичних квестів і веселих конкурсів до корисних майстер-класів. Досвідчена команда професійних акторів-аніматорів, гарантовано створить захоплюючу пригоду для Ваших діток.

Організація простору в дитячій зоні завжди дуже важлива, адже, в більшості випадків – діти в ігровій зоні різного віку. Тому ми завжди плануємо безліч розваг, щоб кожна дитина отримала свою дозу веселощів, вражень та корисних навичок. Загальну концепцію відмінно доповнить яскрава фотозона, кенді бар, аквагрим і велика кількість веселих активностей.

Child friendly зони на конференціях і фестивалях

Формат конференцій та фестивалів, зазвичай, передбачає зайнятість на цілий день. Тому один із ключових моментів, на які слід звернути увагу організатору заходу — це ігрова зона для дітей. Тим більше – організація child friendly зон дозволяє залучити більше аудиторії.

Дитяча зона на фестивалі або конференції — чудовий привід навчити дітей чомусь новому, цікавому та корисному. Тому наша команда підготувала для діток найцікавіші майстер-класи, розвиваючі ігри та захопливі квести. Окрім яскравих вражень, діти зможуть розвинути багато нових навичок — критичне та логічне мислення, поліпшити навички сприймання та розуміння своїх емоцій та емоцій групи, навчитися працювати в команді, підтримки інших і можливість проявити свої особистісні якості.

Дитячі ігрові зони на заходах від Mystery Play KIDS – це відмінна можливість провести час весело, з користю та відпочити всією сім'єю.

Унікальний формат розваг

Ми всі так сильно любимо своїх дітей, що не готові розлучатися з ними навіть на кілька годин! А навколо стільки всього – цікаві заходи, невідкладні збори, розвиваючі курси та багато-багато подій, які просто не можна пропустити. Саме тому ми створили унікальну історію розваг для дітей. Поки батьки зайняті, наша компанія з радістю створить тематичні дитячі зони на заходах будь-яких форматів. Ми організуємо цікаве дозвілля й розваги для Ваших дітей на конференціях, форумах, фестивалях, виставках і, звичайно, на сімейних святах – весіллях, днях народження, ювілеях і всіх-всіх подіях, які для Вас важливі. Mystery Play KIDS стоїть на сторожі збереження балансу – щасливі діти/щасливі батьки: всі займаються своїми справами та знаходяться поряд.

Ваш індивідуальний сценарій

Школа Супергероїв Нової Ери

Шерлок Холмс

Навколо Світу за 90 хвилин

Гаррі Поттер

Космічна Одіссея

Розслідування FBI

Школа виживання Беара Гріллса

Замовити подія

Залиште свої контактні дані для замовлення


Дякую!

Ми отримали ваше замовлення і зв'яжемося з вами найближчим часом