Всі сценариї

Лускунчик

Лускунчик

  • Гра чудово підійде для будь-якого святкування як в маленькій, так і в великій компанії;
  • Загальна тривалість гри — 70-90 хвилин (залежить від віку учасників та їх кількості);
  • Гра розрахована на дітей віком від 5 до 12 років, участь батьків також можлива в цій грі (рівень складності завдань адаптується під середній вік учасників)

Сюжет

З перших секунд вистави гості переносяться в казку, де стають частиною історії, з можливістю впливати на сюжет. Дійство починається з театрального перформансу — розігрується зав'язка сюжету між Лускунчиком, Мишачим королем і Марі.


Після театральної постановки, Марі звертається до всіх присутніх і просить допомогти подолати Мишачого короля, пройшовши випробування разом з героями казки. Учасники діляться на команди для боротьби з полками мишачого королівства, тут і розпочинається гра. Після проходження командами всіх завдань, розігрується перформанс — театральний бій між Лускунчиком і Мишачим королем, після якого відбувається перетворення Лускунчика в прекрасного принца, який запрошує Марі до свого Королівства і вона відповідає йому згодою.

Фішки гри:

  • 1У гру залучено 5 головних героїв: Марі, Лускунчик, Фріц - брат Марі, Мишачий король, Миша (кількість персонажів-акторів залежить від кількості учасників і локації);
  • 2У фіналі кожен учасник отримує пам'ятний подарунок;
  • 3Яскраві костюми, інтелектуальні загадки, професійні актори та, звичайно ж, ялинка — створять неймовірну атмосферу.

Замовити свято

Залиште свої контактні дані для замовленняДякую!

Ми отримали ваше замовлення і зв'яжемося з вами найближчим часом